Dienstenthuis Oud-Turnhout

Vind huishoudhulp via ons kantoor in Oud-Turnhout en betaal eenvoudig met dienstencheques!

Wie al huishoudhulp heeft, kan met al z’n vragen bij ons terecht.

Adres

Steenweg op Mol 4
2360 Oud-Turnhout

Tel: +32 14 40 07 40

E-mail: oud-turnhout@dienstenthuis.be

Openingsuren Dienstenthuis Oud-Turnhout

Maandag: 8u30 – 12u00
Dinsdag: 8u30 – 12u00 en 13u00 – 18u45
Woensdag: 8u30 – 12u00 en 13u00 – 16u00
Donderdag: 8u30 – 12u00 en 13u00 – 16u00
Vrijdag: 8u30 – 12u00

of op afspraak

“Ik was niet van plan om lang te werken bij Dienstenthuis, maar uiteindelijk ben ik hier al 10 jaar. Dienstenthuis is bijzonder sociaal. Ze leven en denken met je mee. Met mijn kantoor was er meteen een goeie klik.”
“Ik hou van orde en netheid. Daarom poets ik zo graag. En strijken, vind ik ontspannend. Van een berg wasgoed naar een afgestreken pakket, dat geeft mij voldoening.”

- Yolanda Kamerbeek - Thuishulp

Medewerkers Dienstenthuis Oud-Turnhout

Marcel Maes
Dossierbeheerder

E-mail : marcel.maes@dienstenthuis.be

Famke Wynen
Dossierbeheerder

E-mail : famke.wynen@dienstenthuis.be

Nathalie Schroyens
Dossierbeheerder

E-mail : nathalie.schroyens@dienstenthuis.be

Lindsay Gijsen
Dossierbeheerder

E-mail : lindsay.gijsen@dienstenthuis.be

Karolien Vervecken
Kantoorverantwoordelijke

E-mail : karolien.vervecken@dienstenthuis.be