2.000 paar zonnestraalsokken voor Kom op tegen Kanker
– 26 november 2025 –
Dienstenthuis Turnhout organiseert meerdere acties voor Kom op tegen Kanker. Ze willen maar liefst 2.000 paar zonnestraalsokken verkopen om extra geld in te zamelen!
– 26 mei 2025 –
Hoe bouw je een managementteam dat vertrouwen uitstraalt? En hoe zorg je ervoor dat beslissingen gedragen worden zonder dat hiërarchie in de weg zit? In D-NA Lab zoeken ze uit wat een managementteam sterk maakt. In deze aflevering schuift Tim Klaassen, CEO van Groep Komeet, aan.
Hoe bouw je een managementteam dat vertrouwen uitstraalt? En hoe zorg je ervoor dat beslissingen gedragen worden zonder dat hiërarchie in de weg zit? In D-NA Lab zoeken we uit wat een managementteam sterk maakt.
In deze aflevering schuift Tim Klaassen, CEO van Groep Komeet, aan met zijn favoriete thema uit Het Managementteam als Collectief. Hoe beïnvloedt vertrouwen de dynamiek binnen een team? En welke impact heeft het op leiderschap en besluitvorming? Ontdek het in deze derde aflevering van het D-NA Lab.
Bel rechtstreeks met een kantoor in je buurt
Vind een kantoor in je buurtStel je vraag aan onze medewerkers door het contactformulier in te vullen.
Stel je vraagSupertof! Dat je een kijkje komt nemen op onze website! Met Dienstenthuis willen we nog altijd het meest mensgerichte dienstenchequebedrijf van Vlaanderen zijn, met een groot hart en professionele dienstverlening voor al onze klanten en collega's.
En, met een klantenbijdrage van 1.20 Euro per uur zijn we ook een van de goedkoopste spelers op de markt. Dit combineren we met een 'extra mile' service met o.a. coaching op de werkvloer, opleidingen, een persoonlijk aanspreekpunt op kantoor, ... Doe nu je aanvraag en wij contacteren je snel om je huishoudelijke taken uit handen te nemen.
Over die klantenbijdrage is de laatste weken heel wat te doen en ook wij hebben ze recent verhoogd. Niet om grote winsten te draaien maar om rendabel te blijven en onze dienstverlening naar klanten en collega's duurzaam te houden. De aanleiding is een wetswijziging van de nieuwe regering. Als werkgever worden we vanaf 2026 verplicht om ook bij te dragen in de ziektekosten in de tweede en derde maand van onze collega's. Voorheen was dit maar 1 maand. We vinden dit belangrijke objectieve info om te delen.
We hopen je snel bij ons te mogen verwelkomen en wensen je een gezond, positief en heel proper 2026 toe!