Adres

Statielei 26 - winkel 12
2640 Mortsel

Tel: +32 3 257 75 77

Wij zijn telefonisch bereikbaar: maandag tot donderdag van 8u30 tot 12u30 en van 13u00 tot 16u00, vrijdag van 8u30 tot 12u30

E-mail: mortsel@dienstenthuis.be

Openingsuren Dienstenthuis Mortsel

Maandag: 8u30 – 12u30 en 13u00 – 16u00
Dinsdag: 8u30 – 12u30 en 13u00 – 16u00
Woensdag: gesloten
Donderdag: 8u30 – 12u30 en 13u00 – 16u00
Vrijdag: 8u30 – 12u30

Ook steeds welkom na afspraak

 

Tijdens schoolvakanties:

Maandag: gesloten
Dinsdag: 8u30 – 12u30 en 13u00 – 16u00
Woensdag: gesloten
Donderdag: gesloten
Vrijdag: 8u30 – 12u30

Ook steeds welkom na afspraak

Medewerkers Dienstenthuis Mortsel

Karin Govers
Administratief-commercieel medewerker

karin.govers@dienstenthuis.be

Lieve Lambrecht
Consulent

lieve.lambrecht@dienstenthuis.be

Myriam Henry
Consulent

myriam.henry@dienstenthuis.be

Ikrame Ouass
Consulent

ikrame.ouass@dienstenthuis.be

Liesbet Peeters
Kantoorverantwoordelijke

liesbet.peeters@dienstenthuis.be